Skip to content Skip to footer
80808080
Již od roku
george123_woman_sorrow_mourning_flowers_funeral_daylight_cemete_41eacc39-ebfa-47b7-a8c4-2e9fd0d08674

Pomáháme vám překonat ztrátu

Naše pohřební služba je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme profesionální, diskrétní a citliví. Dbáme na to, aby pohřeb proběhl důstojně a respektoval náboženské i kulturní tradice. Snažíme se ulevit vám od starostí a umožnit vám rozloučit se s vaším blízkým v klidu.

Pokud hledáte spolehlivou, profesionální a citlivou pohřební službu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak postupovat při sjednání pohřbu

Naše poslání

Důstojné a citlivé rozloučení s vašimi blízkými.

Věříme, že každý člověk si zaslouží důstojné a citlivé rozloučení s tímto světem. Naše poslání je pomáhat lidem v nejtěžších chvílích jejich života a usnadnit jim proces smutku a uzdravení. Naše poslání je také respektovat náboženské a kulturní tradice našich zákazníků a splnit jejich individuální přání.

0 +
Smutečních rozloučení

Naše pohřební služba si zakládá na dobré pověsti a dlouhodobých vztazích se zákazníky.

0
Dlouholetá tradice

Jsme hrdí na to, že jsme si vybudovali dobrou pověst a důvěru našich zákazníků. Dodržujeme tradiční hodnoty, jako jsou úcta, soucit, spolehlivost a diskrétnost. 

Co říkají naši zákazníci

Profesionální vstřícný přístup, důstojné vypravení jak převozu zesnulého tak samotné rozloučení ve spolupráci s důstojným panem P. Jiřím Kalašem, který už snad ani není člověk z tohoto světa, nýbrž sám anděl. Rovněž musím pochválit nádherný hudební doprovod včetně zpěvu varhanice paní Vorlové.
Nemám co vytknout a jménem celé rodiny děkuji za krásné poslední rozloučení s naší prababičkou. Bůh žehnej!

D. Titl

Jsem starší osoba, takže jsem se již několika pohřbů zúčastnila, ale způsob komunikace při zařizování pohřbu a pieta při samotném obřadu předčily všechna má očekávání. Dá-li se o pohřbu vůbec říci, že byl krásný, tak pohřeb zařizovaný Pohřební službou Třeboň, krásný byl. Nemám ke způsobu průběhu pohřbu nejmenší výtku. Mnohokrát pracovníkům Pohřební služby děkuji a mohu vřele jejich služby doporučit.

Marie Šabatková

Děkuji za velmi profesionální a citlivý přístup při organizaci posledního rozloučení s naší babičkou. Starostlivost a celkové chovaní pana Beníška na místě konání pohřbu mi pomohla překonat velmi těžké chvíle. A díky pánovo noblesnímu chovaní, a celkovému velice důstojnému průběhu celého obřadu, jsme se mohli s naší milovanou babičkou velice důstojně rozloučit. Ještě jednou mockrát Vám děkuji, a zůstaňte prosím takovým vzácným člověkem, kterým jste!

Petra Maliková